o firmie

Firma Świrski istnieje od 1983 roku. Przewozami osób zajmujemy się od 1997 r. Prowadzimy przewozy krajowe i międzynarodowe osób busami osobowymi i autobusami. Świadczymy również usługi przewozowe na liniach regularnych na trasie:
 Legnica - Chojnów,
 Legnica - Janowice Duże,
 Legnica - Winnica,
 Legnica - Wilczyce.

       Wykonujemy również przewozy regularne, specjalne (pracownicze). Obsługujemy imprezy okolicznościowe w zakresie przewozu osób, takie jak komunie, wesela, wyjazdy szkoleniowe, pielgrzymki na terenie kraju i za granicą, itp. Dysponujemy doświadczoną kadrą kierowców oraz wieloletnim doświadczeniem.

        Specjalnie do Państwa dyspozycji w 2009 roku, ruszył nowy, odmieniony oraz wzbogacony serwis internetowy firmy przewozowej Świrski - Travel. Miejsce to ma umożliwić Państwu szybkie i bezpieczne pozyskiwanie pewnych informacji na temat przewoźnika oraz dostępnych usług. Udostępniamy także dokładne dane na temat naszego taboru. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem naszych usług w sferze działań Mechaniki Pojazdowej, które znajdziecie Państwo w zakładce Usługi. Oddajemy stronę do Państwa dyspozycji i mamy nadzieję, że będzie ona przydatna w poszukiwaniu informacji na nasz temat i że stanie się nieomylnym źródłem wiadomości jak i zaufanym pomocnikiem.

Jesteś tutaj: Home O Firmie